fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | YOUTH ENTREPRENEURSHIP INCUBATOR (YEI 2016) - Інститут міста
23 Лютого 2016 | Освіта | Соціальне підприємництво

YOUTH ENTREPRENEURSHIP INCUBATOR (YEI 2016)

YEI – Інкубатор Молодіжного підприємництва, створений для об’єднання ініціатив креативних молодих людей та підтримки розвитку їхніх бізнес-проектів.


Завдання проекту: YEI створений для надання доступу креативним молодим людям до системи коворкінгу на пільгових умовах та підтримки розвитку їхніх бізнес-проектів шляхом навчання основних засад та навиків, необхідних для започаткування та управління власною проектною та підприємницькою діяльністю. Пріоритетами проекту є навчання молодих підприємців основних засад та навиків, необхідних для започаткування та управління власною справою, а також створення сприятливого креативного середовища для реалізації молодіжних бізнес-проектів.

Результати (очікувані):  проведення школи та менторської програми, спрямованих на підтримку соціальних бізнес-проектів, створення соціальної реклами для промоції соціального підприємництва.

Сайт проекту: yei.org.ua

Додаткова інформація
Термін реалізації:2016
Донор:Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2016»
Бюджет:202 870,00 польських злотих
Партнери:Інститут розвитку міст у Кракові, Startup Depot (Львів)