fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | У ЛЬВОВІ ВП'ЯТЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - Інститут міста
7 Березня 2017 | Місцеве врядування

У ЛЬВОВІ ВП’ЯТЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Традиційно, навесні команда Інституту міста організовує дводенну подію всеукраїнського масштабу – Форум місцевого самоврядування. Щорічно форум стає платформою не тільки для обміну досвідом у сфері місцевого самоврядування, але й дієвим інструментом напрацювання практичних рішень щодо актуальних проблем місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.


Цьогоріч Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування є п’ятим та передбачає дискусійні панелі для понад 500 учасників. Зазначимо, що учасниками форуму будуть мери міст, українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, представники об’єднаних територіальних громад, а також представники міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, представники ініціативних громадських організацій та аналітичних центрів, представники Верховної Ради, Адміністрації Президента, Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Асоціації міст України, Асоціації малих міст України.

Команда Інституту міста спільно з представниками Львівської міської ради та експертами міжнародних організацій та партнерів Форуму запропонували теми для шістнадцяти панельних дискусій, серед яких:

 1. Роль місцевого самоврядування у процесах зміцненні та розвитку України
 2. Міські агломерації в контексті децентралізації
 3. Електронне врядування та Smart City
 4. Децентралізація у медичній сфері
 5. Реформа законодавства щодо міського планування
 6. Стратегічний підхід до розвитку міст та регіонів
 7. Стан та перспективи врегулювання організаційно-правових аспектів місцевої демократії в Україні
 8. Залучення мешканців до розвитку своїх громад на прикладі громадських бюджетів участі
 9. Здобутки та виклики децентралізації освіти України
 10. Утвердження верховенства права для більшої прозорості та довіри у наданні послуг на рівні місцевого самоврядування
 11. Співпраця ВРУ з муніципалітетами України
 12. Адміністративні послуги у ОТГ : перспективи та виклики
 13. Земельні питання у контексті реалізації реформи місцевого самоврядування
 14. Фінансові моделі для розвитку ОТГ
 15. Кращі практики місцевого самоврядування у новостворених ОТГ
 16. Реформування сфери ЖКГ у контексті процесу децентралізації

Варто зауважити, що під час форуму відбудеться виїзне засідання Комітету із питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, засідання Правління Асоціації міст України, а також засідання Асоціації фінансистів України. Також в межах форуму планується зустріч представників усіх центрів надання адміністративних послуг в Україні, які будуть мати змогу обговорити процес здійснення реформи децентралізації.

Відзначимо, що партнерами V Всеукраїнського Форуму місцевого самоврядування є Львівська міська рада, Асоціація міст України та представники міжнародних програм, таких як Проект U-LEAD в Україні, Академія Фольке Бернадотта, Програма USAID «Рада», «Партнерство для розвитку міст» (Проект  ПРОМІС), проект GIZ в Україні «Інтегрований розвиток міст в Україні», Програма Ради Європи, Програма USAID DOBRE, Міжнародний фонд «Відродження», Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), SKL International, інші.