fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | СОЦІАЛЬНИЙ МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ЛЬВІВ'ЯН 2018 РІК - Інститут міста
8 Серпня 2018 | Якість життя

СОЦІАЛЬНИЙ МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ЛЬВІВ'ЯН 2018 РІК

При оцінюванні якості життя у місті в основу методології закладено суб’єктивну оцінку мешканців міста, як носіїв міської ідентичності та користувачів послуг, що забезпечуються містом. 


Інструментарій дослідження якості життя, яке проводиться у Львові вчетверте, щоразу доопрацьовується, враховуючи динамічність розвитку різних сфер міста та втілені інновації. Відповідно, враховуючи консультації експертів у різних сферах (зокрема, у сфері медицини, освіти, транспорту), методологія щоразу доповнюється новими індикаторами, які є релевантними у відповідний період дослідження

Якість життя — це комплексне поняття, яке включає в себе сукупність категорій, що забезпечують суб’єктивне та об’єктивне благополуччя особистості у соціальних умовах. Єдина в Україні комплексна методологія дослідження якості життя, розроблена науковцями та практиками Комунальної установи Інститут міста та Соціологічної агенції Fama на основі кращого міжнародного досвіду у 2013 році та запитів і потреб представників різних управлінь та департаментів органів місцевого самоврядування міст України.

Дослідження проводилося методом поквартирного опитування “face to face”.

Вибіркова сукупність дослідження становить 1200 мешканців Львова. В основу структури вибіркової сукупності був закладений поділ міста на мікрорайони (39 мікрорайонів), згідно з результатами дослідження “Соціальний простір міста: потенціал до громадотворення” в рамках проекту “Зміцнення громад заради сталого розвитку міста”. У кожному мікрорайоні було опитано 31-32 мешканці.

Маршрути для здійснення опитування (вулиці, на який проводилось опитування) були обрані таким чином, щоб охопити різні частини кожного мікрорайону.

Теоретична похибка репрезентативності вибірки (для даних по місту загалом, 800 випадків), таким чином, з довірчою ймовірністю 0,954.

Додаткова інформація
Період реалізації:серпень-вересень 2019
Замовник:Львівська міська рада, Інститут міста
Виконавець:соціологічна агенція «FAMA»