15 Січня 2019 | Освіта | Діти і молодь

СОЦІАЛЬНА ШКОЛА ДИЗАЙНУ PIXLAB

Pixlab це соціальна школа дизайну, яка створює рівні можливості доступу до креативної освіти для підлітків нашого міста.

Цільовою аудиторією Школи є хлопці та дівчата віком від 14 до 16 років, які мають складні життєві обставини і часто не можуть, в міру цих обставин, свідомо та із захопленням обрати майбутню професію або просто ходити на платні навчальні курси, які розвивають їхні творчі навички.

Навчання в Школі відбувалося за модульною системою та складалося із 30 годинного навчального плану.

Викладачами Школи у 2019 році стали практикуючі дизайнери відомих міжнародних та львівських ІТ-компаній, зокрема SoftServe, Intellias, EPAM Design, Cieden.

Всього до навчального процесу в Школі було залучено 14 викладачів/ок профільних модулей, а також 3 менторок, які працювали спільно із слухачами/ками над якісним виконанням домашньої роботи.

Цьогоріч було отримано більше 30 заявок на участь у Школі, відібрано 7. Середній вік слухачів/ок — 16 років. 

Програма навчального інтенсиву була сформована з урахуванням рекомендацій провідних дизайнерів та кураторів різних львівських дизайн-шкіл і максимально націлена на здобуття практичних навичок. Всього відбулося 11 навчальних сесій. Переважно заняття відбувалися по суботах у приміщенні StartUp Depot, що на вулиці Весняній.

Для відповідного функціонування Школи було закуплено та введено в експлуатацію 9 ноутбуків, 5 графічних планшетів, 5 стаціонарних комп’ютерів для 2D та 3D графіки. Також облаштовано фотостудію (фотоапарат, лайткуб, набір студійного світла) і мінібібліотеку з різними книгами про дизайн.

Більше про Школу, особливості навчального процесу та теми занять читайте в матеріалах: Чому креативна освіта завжди об’єднує, Що таке Pixlab? 

Слідкуйте за актуальними новинами Школи в Інстаграм та Фейсбук.

Додаткова інформація
Термін реалізації: 2019 – 2020 роки
Донор: Міністерство закордонних справ Республіки Польща
Партнери: Інститут розвитку міст у Кракові, StartUpDepot, дизайн-школа Projector Lviv, медіаресурс Lviv. com, Львівська міська рада