fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | РЕЗОЛЮЦІЯ IV ФОРУМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - Інститут міста
19 Квітня 2016 | Місцеве врядування

РЕЗОЛЮЦІЯ IV ФОРУМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Учасники ІV Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування ухвалили резолюцію, яку скерували до центральних органів законодавчої та виконавчої влади України.


Представники органів місцевого самоврядування, міжнародні та українські експерти у сфері розвитку міст та муніципальної політики підтвердили подальшу підтримку розбудови місцевої та регіональної демократії і забезпечення подальшого розвитку місцевого самоврядування в Україні. У тексті резолюції учасники Форуму висловили низку рекомендацій, які стосуються загальних питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні, а також змін до чинного законодавства, зокрема, у бюжетній сфері, у питаннях землекористування, збереження культурної спадщини, а також охорони громадського порядку та ін.

Ознайомитися з текстом Резолюції, а також з усіма матеріалами ІV Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування можна на сторінці selfgovernance.org.ua.