fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | ПРОФІЛЬ ГРОМАДСЬКОГО АКТИВІСТА ЛЬВОВА (ІНФОГРАФІКА) - Інститут міста
10 Жовтня 2016 | Місцеве врядування

ПРОФІЛЬ ГРОМАДСЬКОГО АКТИВІСТА ЛЬВОВА (ІНФОГРАФІКА)

Команда Інституту міста спільно з Соціологічною агенцією «Фама» в рамках проекту «Зміцнення громад заради сталого розвитку міста» («Громади в дії»), дослідили профіль громадського активіста Львова, його характеристики та особливості.


Інфографіка прикріплена додатком вкінці новини.

Дослідження «Профіль громадського активіста Львова» проведене з метою визначення механізмів зміцнення потенціалу об’єднання місцевих громад, активізації їхньої роботи з міською владою та органами місцевого самоврядування задля сталого розвитку та визначення потреб, інтересів, пріоритетів лідерів громадських організацій Львова.

В межах дослідження проведено 18 глибинних інтерв’ю з керівниками і засновниками громадських організацій та соціальних ініціатив у Львові, а також опитано 100 членів громадських організацій і соціальних ініціатив шляхом Інтернет-анкетування.

Так, більшість громадських активістів Львова – це молоді люди з вищою освітою, метою вступу яких у громадську організацію є бажанням змінювати місто та робити добрі справи. Значна частка опитаних володіє іноземними мовами (зокрема англійською та польською). Громадські активісти Львова переважно працюють у сфері розвитку суспільства, урбаністики або займається організацією спортивних, культурних чи соціально спрямованих заходів.

Отримані результати дослідження допоможуть владі міста ефективніше співпрацювати з громадськими активістами та організаціями, а також підтримувати розвиток громадянського суспільства у місті.

Довідка:
Дослідження було реалізовано протягом червня – липня 2016 року Інститутом міста, спільно з Соціологічною агенцією «Фама» в рамках проекту «Зміцнення громад заради сталого розвитку міста» («Громади в дії») за підтримки програми Європейського союзу.