fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «ПАНЕЛЬ МІСТА: ПОРТАЛ ВІДКРИТИХ ДАНИХ» - Інститут міста
24 Жовтня 2016 | Місцеве врядування

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «ПАНЕЛЬ МІСТА: ПОРТАЛ ВІДКРИТИХ ДАНИХ»

Проект «Панель міста» – це відкрита платформа із показниками з різних сфер життя міста. Метою проекту є створення можливості безперешкодного доступу громадськості до основних показників розвитку міста у зручному форматі. Основною цільовою аудиторією порталу є громадські активісти, журналісти, аналітики, мешканці та гості міста, які зацікавлені в показниках якості життя у Львові.


Портал «Панель міста» доступний за посиланням dashboard.city-adm.lviv.ua

Портал «Панель міста» об’єднує понад 800 показників, які структуровані у 3 змістовні блоки:

  • Статистика. У цьому розділі можна ознайомитись із основними статистичними показниками від різних підрозділів Львівської міської ради, а також інших установ міста, що описують стан справ в різних сферах життя міста.
  • Якість життя. Показники у цьому розділі відображають суб’єктивні оцінки мешканців щодо якості життя у місті. Показники розраховані згідно з методологією дослідження якості життя у місті, розробленою Інститутом міста 
  • Стратегія. Тут ви можете переглянути показники ефективності виконання Комплексної стратегії розвитку Львова до 2025 року. 

Загалом на порталі «Панель міста» можна ознайомитись з даними, які описують такі сфери як населення, бюджет міста, показники економічного розвитку міста, благоустрій, комунальні послуги, транспорт, освіта, охорона здоров’я, безпека, культура, адміністративні послуги тощо.

На першому етапі на порталі можна переглянути близько 200 показників. Згодом до порталу буде приєднано всі показники, які заплановані, а також можна буде послідкувати динаміку цих показників з 2010 року. Оновлення всіх показників заплановано щороку.

Проект розроблений спільно Львівською міською радою, Львівським комунальним підприємством «Міський центр інформаційних технологій», Комунальною установою Інститут міста, у співпраці з компанією Sigma Software в рамках Програми цифрового перетворення Львова до 2020 року.

«Для нашої компанії цей проект ─ це свого роду інвестиція. Інвестиція в краще майбутнє. Sigma Software допомагає Львову стати більш дружнім до своїх жителів, наслідуючи приклад великих європейських міст. Цей портал покликаний поліпшити діалог між міською владою і громадянами і внести свій вклад у розвиток Львова. Ми віримо, що за Львовом цим шляхом підуть і інші українські міста, і коли-небудь ми зможемо наблизитись до європейських стандартів життя», ─ каже Володимир Чирва, директор по розробці в Sigma Software.