fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ МІСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ДЛЯ «МАЙСТЕРНІ МІСТА 2017»: ОСОБЛИВОСТІ ТА УМОВИ УЧАСТІ - Інститут міста
21 Березня 2017 | Урбаністика

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ МІСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ДЛЯ «МАЙСТЕРНІ МІСТА 2017»: ОСОБЛИВОСТІ ТА УМОВИ УЧАСТІ

Сьогодні організаційний комітет «Майстерні міста» оголосив старт конкурсу для міських ініціатив на проведення заходів в рамках урбаністично-культурного проекту “Майстерні міста 2017”, яка відбуватиметься з 5 по 16 червня у Львові.


«Майстерні міста» у Львові проводяться ще з 2012 року, головним здобутком стала зміна ролі мешканців міста. Після реалізації їхніх ініціатив у співпраці з фахівцями, люди починають себе усвідомлювати співтворцями змін, відчувають особисту відповідальність за стан дитмайданчиків, громадських просторів, над створенням яких вони працювали», – зазначив директор Інституту міста Олександр Кобзарев.

Заходи, які можуть потрапити до цьогорічної програми «Майстерні» мають бути некомерційними, мати соціальну значущість та бути націленими на покращення якості життя місцевої громади. Тематика заходів має відповідати наступним темам: розвиток громадських просторів, культурні ініціативи, екологія та енергоефективність, дитяча урбаністика, розвиток локальних громад, збереження історичного середовища.

Зазначимо, що проект «Майстерня міста» є дієвою платформою для співпраці та спілкування громадських організацій, ініціатив, митців, ремісників, громадських активістів та міської влади. Унікальність ініціативи полягає у тому, що впродовж 5 років майстерня виробила свій формат, в якому перетинаються усі стейкхолдери, які використовують платформу для конструктивного пошуку нових рішень і завдяки синергії напрацьовують дієві проекти оновлення міста.

Темою цьогорічної майстерні міста є урбаністична децентралізація в межах міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами та активістами.

«Передбачається, що ММ-2017 функціонуватиме за такою схемою: встановлення та функціонування протягом 2-ох тижнів великого павільйону у центральній частині міста, у якому проводитимуться дискусії, воркшопи, презентації та обговорення щодо загальноміських питань із залученням представників влади, а також презентації результатів проектів, що будуть втілюватися у мікрогромадах за час проведення ММ-2017», – зауважила заступник директора Інституту міста, Анастасія Лепуга.

Анкету для потенційних учасників можна ЗАПОВНИТИ ТУТ