17 Грудня 2019 | Освіта

МЕРЕЖА НЕФОРМАЛЬНОГО НАВЧАННЯ ЦЕ

ЦЕ ━ мережа неформального навчання, яка діє у трьох міських бібліотеках Львова та розвиває культуру неформального навчання протягом життя.

Неперервна освіта ━ ЦЕ дієвий механізм розвитку, покращення життя та благополуччя мешканців. Тому освіта впродовж життя має стати звичкою львів’ян, сприяти професійній реалізації і соціокультурному зростанню.

Особливу роль у формуванні інноваційного розвитку Львова та виконанні освітянських функцій на всіх етапах життєдіяльності суспільства відіграє неперервна освіта громадян. Саме неперервна освіта покращує здобутки окремих людей, нації чи суспільства щоденно, в міру набуття та впровадження у життя нових знань та технологій.

У рамках проекту планується налагодити систематичність освіти дорослих та впровадити 9 курсів тривалістю щонайменше 40 годин кожен.

Мета проекту полягає у створенні мережі освітянських курсів для дорослих на основі бібліотек Львова. Мережа ЦЕ налагодить систему неперервної освіти у місті та допоможе створити механізми взаємодії провайдерів (люди, що надають освітні послуги), дорослих та інших мешканців міста.

Наразі курси мають проходити на базі трьох бібліотек Львова:

  • Wiki-бібліотека (просп. Червоної Калини, 58)
  • URBAN бібліотека (вул. Устияновича, 4)
  • Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2А)

Тематика курсів визначатиметься виходячи з потреб мешканців. У кожній із зазначених бібліотек планується провести три курси, один з яких призначений для людей третього віку.

Крім того, створення мережі ЦЕ є надзвичайно важливим етапом для Львова у здобутті статусу ЮНЕСКО міста, що навчається.

Сторінка мережі ЦЕ у Facebook

Додаткова інформація
Термін реалізації: липень — грудень 2019 року
Донор: Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини
Бюджет: 271 500 UAH
Партнери: DVV International в Україні