fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | MEET UP! “Тактичний урбанізм. Трансформація міського простору” - Інститут міста
12 Жовтня 2020 | Урбаністика

MEET UP! “Тактичний урбанізм. Трансформація міського простору”

Перший етап україно-німецького молодіжного обміну: “Тактичний урбанізм. Трансформація міського простору” відбувся 8, 10 та 11 вересня 2020 року (його онлайн частина) у ZOOM.

Теми, що обговорювалися учасниками обміну:
? Архітектор, урбаніст, популярний відеоблогер Юліан Чаплінський представив лекцію “Тактичний урбанізм та його прояви в період COVID-19”.

? Професор Університету мистецтва та дизайну міста Лінц Тон Маттон представив лекцію на тему “Тактичний урбанізм. Досвід Німеччини”.

? Співавтор Плану сталої міської мобільності Павло Сирватка виступив з лекцією “Тактичний урбанізм. Досвід України”.


? Культурна менеджерка та керівниця Львівського муніципального мистецького центру Роксолана Мицько представила лекцію “Мистецтво в громадських просторах. Мистецькі рішення втілені за допомогою тактичного урбанізму”.

09 жовтня 2020 Архітектори Ольга Криворучко та Валентин Шароватов разом з учасниками події провели сесію концептуального планування за допомогою засобів тактичного урбанізму для громадського простору на вулиці Виговського 32 (5-а міська поліклініка міста Львова).

10-11 жовтня 2020 року команда Інституту міста спільно з однодумцями реалізувала другий етап – офлайн. Проєкт передбачав зміну громадський простір на вул. Виговського/32, поруч з 5-ою поліклінікою, у межах україно-німецького молодіжного обміну “Тактичний урбанізм.Трансформація міського простору”.

Інститут міста дякує партнерам ГО Плато та ГО Зручне місто, а також усім учасникам_цям, волонтерам_кам, що долучилися до проєкту!

Фотографиня: Оленка Одлежук

Завантажити брошуру про проєкт MEET UP! “Тактичний урбанізм. Трансформація міського простору”

*Проект реалізується в програмі підтримки «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» фонду «Пам‘ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ). Ця публікація не представляє думку Фонду EVZ. Автор несе відповідальність за зміст.