17 Червня 2019 | Урбаністика

МАЙСТЕРНЯ МІСТА 2019

Майстерня у Львові відбувається увосьме. Головними організаторами є комунальна установа Інститут міста, Львівська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» створений у рамках міжурядової співпраці України та Німеччини.

Головна мета Майстерні — об’єднати мешканців, владу та громадських активістів для спілкування про важливі міські та громадські ініціативи, які змінюють Львів. Майстерня стає територією для дискусій, обговорень, презентацій та створення спільних рішень.

Майстерня стає територією для дискусій, обговорень, презентацій та створення спільних рішень. Цього року Майстерня міста матиме декілька головних локацій: Сихів, Левандівка, Рясне, Панча, Підзамче. Тривалість восьмої Майстерні у Львові 17 травня – 9 червня.

Багато відповідальності за організацію Майстерні міста ’19 беруть на себе представники громадських організацій та ініціативні мешканців районів, які готові розвивати місто, приймати та пропонувати актуальні рішення для змін.

Цьогорічна Майстерня міста пройде за максимальної участі таких організації: ГО “Кращий Сихів”, ГО “Львівський блок”, ГО “REZavod”, ГО “Ініціативна група Рясне”, ГО “Нові Орбіти”.

Восьма Майстерня міста у Львові пройде під девізом інтегрованого розвитку міста.  Програма заходів побудова в рамках саме цієї концепції – багато подій про інклюзивність, співпрацю, урбаністику та екологію, про самозарадність та відповідальне творення міста про активну громадську позицію та транспорт, про чистоту та дозвілля, про те, що є актуальним у кожній мікрогромаді нашого міста.  

Переглянути ПРОГРАМУ Майстерні міста

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках проекту: сайт та фейсбук-сторінка

Додаткова інформація
Термін реалізації: 17 травня – 9 червня 2019
Донор: Львівська міська рада, проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» створений у рамках міжурядової співпраці України та Німеччини
Партнери: ГО “Кращий Сихів”, ГО “Львівський блок”, ГО “REZavod”, ГО “Ініціативна група Рясне”, ГО “Нові Орбіти”