fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | КУ Інститут міста уповноважена установа щодо забезпечення закупівлі робіт з будівництва Народного дому в с. Великі Грибовичі - Інститут міста
30 Червня 2022

КУ Інститут міста уповноважена установа щодо забезпечення закупівлі робіт з будівництва Народного дому в с. Великі Грибовичі

Оголошення!

Рішенням Виконавчого комітету Львівської міської ради від 09.06.2022 №420 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.04.2022 №272» департамент міської агломерації та комунальну установу Інститут міста визначено уповноваженими органами щодо забезпечення закупівлі робіт з будівництва об’єкта «Будівництво Народного дому в с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області», оздоблювальних або інших робіт, необхідних для тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб.

Згідно із Постановою КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”.

У зв’язку із тим, що вищевказані роботи виконуватимуться за рахунок грантових коштів за грантовим договором №81284274 укладеним із Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), існують додаткові вимоги щодо проведення закупівлі.

У відповідності до вимог грантодавця, у разі, якщо предмет закупівлі перевищує 20 000 євро, замовник повинен надіслати запит цінової пропозиції трьом виконавцям та укласти договір про закупівлю за найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.

На виконання даної вимоги грантодавця, КУ Інститут міста просить надати свою цінову пропозицію до наступного переліку дизайнерських послуг по об’єкту:

Критерії, яким повинні відповідати розроблені меблі для житлових кімнат:

– модульність конструкції та адаптивність під користувача та різні габарити просторів

– збірно-розбірна конструкція;  меблі в розібраному вигляді повинні бути компактні у пакуванні та мати невелику вагу для оптимізації ресурсів на транспортування

Процес дизайнерської розробки меблів повинен включати виготовлення прототипів для тестування користувацьких властивостей продукту.