9 Жовтня 2020 | Місцеве врядування

ХІ Всеукраїнський форум ОСББ

Цьогорічний Одинадцятий Всеукраїнський форум ОСББ вперше відбувся в режимі онлайн, до того ж — одразу на трьох цифрових платформах — Facebook, YouTube, Zoom — і з додатковими стрімами на партнерських сторінках 06 – 09 жовтня 2020.

Так, протягом першого дня відбулася масштабна панельна дискусія «Ефективне управління та енергоефективність, як ключові цілі реформи житлово-комунального господарства в Україні», де підвели підсумки експертного обговорення цілей реформ у сфері ЖКГ.

Серед головних подій XI Всеукраїнського Форуму ОСББ було пряме включення з енергомодернізованих будинків: енергоаудиторів, управителів, проектних менеджерів з дискусією та кейсами «Всі грані енергоефективної реновації ОСББ».

«Загалом до нас долучилося більше 5700 людей водночас, 50 спікерів. Розглянули 19 тем для дискусій. Серед тем, які під час заходу піднімали спікери та гості форуму, були «Ефективне управління та енергоефективність» та «Найкращі практики співпраці ОСББ на міському та індивідуальному рівні». Глядачі були надзвичайно активними — більше 2300 реакцій у соціальних мережах та 940 коментарів. Розіграно більше 200 подарункових наборів від партнерів”, — зазначають організатори.

До організації програми також долучалися бізнес-партнери: Caparol Україна, Polimin, Веб-сервіс «ОСББ 365», Моє ОСББ, Inter Atletika. Дитячі та спортивні майданчики, KredoBank, Baumit Ukraine, Ресурсний центр для ОСББ (Львів).

Донорами заходу виступили UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, GIZ Ukraine, Фонд енергоефективності.

Серед учасників форуму були очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники Міністерства розвитку громад і територій України, міжнародних організацій, громадського сектору та Львівської міської ради.

Протягом форуму учасники працювали в робочих групах, результати якої були внесені у Резолюцію форуму ОСББ.

Переглянути відео з трансляцій чотирьох днів форуму можна на сторінці City Institute/Інститут міста:

Facebook https://www.facebook.com/city.institute.lviv/

YouTube https://www.youtube.com/user/TheCityInstitute

Додаткова інформація

Термін реалізації: 06 жовтня – 09 жовтня

Донор: UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, GIZ Ukraine, Фонд енергоефективності.

Бюджет: 219 000 гривень

Партнери: Caparol Україна, Polimin, Веб-сервіс «ОСББ 365», Моє ОСББ, Inter Atletika. Дитячі та спортивні майданчики, KredoBank, Baumit Ukraine, Ресурсний центр для ОСББ (Львів).