30 Жовтня 2019 | Місцеве врядування

Х ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ОСББ

У Львові вдесяте пройшов Всеукраїнський форум ОСББ. Ювілейний форум зібрав усіх небайдужихдо теми житлово-комунального господарства України.

На форумі обговорювались реалії чинного законодавства, а також реалізація реформи ЖКГ.

Також був підписаний меморандум про співробітництво Львова з Фондом енергоефективності. Львів став десятим містом, що підтримав реалізацію масштабних проектів з комплексної модернізації житла українців в межах партнерства з Фондом енергоефективності. Окрім того на форумі обговорювалися сучасні тенденції у сфері енергоефективності, питання співпраці влади, бізнесу і представників ОСББ.

На форумі були представлені напрацювання Всеукраїнського форуму ОСББ за 10 років.

Участь у ювілейному форумі взяли близько 250 керівників новостворених та вже успішних ОСББ та Асоціацій ОСББ зі всіх областей України. Деякі учасники були на форумі усі роки від початку його створення.

Серед учасників форуму були очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники Міністерства розвитку громад і територій України, міжнародних організацій, громадського сектору та Львівської міської ради.

Протягом форуму учасники працювали в робочих групах, результати якої були внесені у Резолюцію форуму ОСББ.

Додаткова інформація
Термін реалізації: 31 жовтня – 1 листопада
Донор: GIZ, UNDP Ukraine, IFC
Бюджет: 495 675 гривень
Партнери: Caparol Україна, Baumit Ukraine, Інтер Атлетика, ЕКО-Львів, Danfoss Ukraine, Polimin, Веб-сервіс “ОСББ 365”, Ресурсний центр ОСББ у м. Львів