fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | Інновації на Сихові - Інститут міста
2 Липня 2020 | Освіта

Інновації на Сихові

Упродовж 5-26 травня 2020 року Інститут міста за ініціативи Lviv Open Lab та МолоДвіж Центр.Львів провів опитування з метою виявлення рівня зацікавленості до позашкільного навчання у сфері інноваційної освіти. Опитування проведено у межах ініціативи «Львів-кандидат – громада, дружня до дітей та молоді» UNICEF. 

Основні результати опитування: 

  • 62,5% підлітків відвідують позашкільні, факультативні навчальні курси, тренінги тощо від 1 до 3 разів на тиждень;
  • лише 16,8% відповіли, що у Львові достатньо просторів для розвитку дітей та підлітків, тож майже 65,8% відвідували б Lviv Open Lab у разі його відкриття;
  • найбільше зацікавлення виявили до 3D моделювання & друк (45,1%) та програмування (44,0%);
  • у середньому батьки, які мають дітей, готові заплатити 110,09 гривень за одне заняття тривалістю 1-ну годину.

«Мережа ТВОРИ.com розширюється інституційно та постає перед новими викликами у розвитку інноваційного підходу. Lviv Open Lab – це вагома інвестиція у розвиток міста і з цим погоджуються 73,2% опитаних. Респондент_ки зазначають, що їм бракує наявних міських просторів, де можна не лише відпочивати, але й навчатися, працювати. Варто розуміти і те, що запит буде передусім на рівні комфортності місця перебування, бо майже 63% переконані, що це буде сучасний простір. Тепер робота за командою проєкту, яка відтепер знає свою цільову аудиторію», – коментує Тетяна Приходько, соціологиня Інституту міста.

Опитування здійснювалось з метою розуміння запиту цільової аудиторії, інфоприводуРезультати опитування не підлягають до екстраполяції на усю генеральну сукупність, а лише відображають тренд громадської думки про інноваційний простір.