fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | Громадські активісти, мережуйтеся! - Інститут міста
9 Серпня 2018 | Анонси ІМ

Громадські активісти, мережуйтеся!

Упродовж серпня-вересня 2018 року КУ Інститут міста реалізовувала дослідження у рамках проекту «Створення мережі НУО, що працюють у сфері децентралізації у Західній Україні».


Мета дослідження

Виявити особливості діяльності, співпраці та взаємодії активістів громадських об’єднань з органами місцевого самоврядування.

Вибіркова сукупність

170 осіб (метод: on-line опитування) та 92 особи (метод фокус-групові дослідження) із Львівської, Рівненської, Волинської, Чернівецької, Тернопільської, Закарпатської та Івано-Франківської областей.

  1. Майже кожен другий (49%) активіст знає про випадки, коли влада використовувала громадських активістів для досягнення власних цілей. З них 60% – чоловіки та 37% – жінки.
  2. 82% вважає, що у їхній громаді наявний низький рівень участі мешканців у діяльності громадських об’єднань.
  3. Майже чверть громадських об’єднань (23%) допомагає учасникам АТО.
  4. Crowdfunding як виді фінансування характерний для 24% громадських об’єднань у Західній Україні.
  5. 59% активістів співпрацюють з органами місцевого самоврядування з їхніх населених пунктів. Водночас 19% активістів співпрацює з органами місцевого самоврядування з інших населених пунктів.

Додаткова інформація
Період реалізації:серпень – вересень 2018
Замовник: – – –
Виконавець:Інститут міста