fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | 11 жовтня відбувся другий день "Тактичний урбанізм. Облаштування простору та міні-фестиваль на Виговського, 32 (5-та поліклініка)" - Інститут міста
12 Жовтня 2020 | Урбаністика

11 жовтня відбувся другий день “Тактичний урбанізм. Облаштування простору та міні-фестиваль на Виговського, 32 (5-та поліклініка)”

У теплу жовтневу неділю 11 жовтня відбувся другий день “Тактичний урбанізм. Облаштування простору та міні-фестиваль на Виговського, 32 (5-та поліклініка)” в рамках україно-німецького молодіжного обміну “Тактичний урбанізм. Трансформація міського простору”.

Гості заходу “Тактичний урбанізм. Облаштування простору та міні-фестиваль на Виговського, 32 (5-та поліклініка)” долучилися до спільного творення картин разом з Роксоланою Дудка.

Також Микола Рябика розказав як зробити місто зеленим?(ГО PLATO / ПЛАТО), а Юрій Тер-Арутюнян, голова ГО Зручне місто допоміг роз’яснити як зробити найліпше своєму будинку у презентації “Облагородження прибудинкової та міжбудинкової території”

*Проект реалізується в програмі підтримки «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» фонду «Пам‘ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ). Ця публікація не представляє думку Фонду EVZ. Автор несе відповідальність за зміст.