19 Квітня 2021

VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування переноситься на 10-11 червня 2021 року

VIII Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування перенесено на 10-11 червня 2021 року.

В Україні триває третя хвиля COVID-19 🦠 і ми не можемо ризикувати здоров’ям спікерів та організаторів процесу онлайн-трансляції. Тому, вирішено зачекати до більш безпечного періоду.

Для нас Форум це місце, де зустрічі та дискусії зі спікерами набувають нових значень і завдяки яким ми спільно будуємо новий курс розвитку українських міст. 

Ми щиро віримо, що зустріч відбудеться у червні, тому надалі будемо інформувати Вас про всі заходи Форуму та ділитися цікавими матеріалами. Бажаємо міцного здоров’я та підтримки один одного навіть, якщо змушені фізично триматися на відстані!

————————-

У зв’язку з посиленими карантинними обмеженнями у Львові організатори VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування заявляють про перенесення Форуму на 10-11 червня 2021 року.

“Карантинні обмеження, які діють у Львові і зростання захворюваності на COVID в Україні загалом впливають на нашу спроможність організувати Форум місцевого самоврядування у березні, як планувалося. Ми хотіли провести Форум в змішаному форматі. Більшу частину учасників залучити на Форум в режимі онлайн, а учасники панельних дискусій мали б перебувати фізично у Львові. Оскільки все вже було підготовлено для такого формату події, якісно переформатувати захід за досить короткий час є дуже складним завданням із великою кількістю ризиків. Щоб надалі підтримувати високий рівень організації та забезпечити цікаві дискусії на теми розвитку місцевого самоврядування, залучивши топ-спікерів з усієї України ми змушені перенести Форум місцевого самоврядування на 10-11 червня 2021 року.” – прокоментували ситуацію організатори. 

НОВА ДАТА VIII ВСУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування буде 10-11 червня 2021 року. Адреса онлайн-трансляції залишається незмінною – сторінка City Institute/Інститут міста у Facebook та YouTube.

ЧИ ДІЙСНА РЕЄСТРАЦІЯ НА VIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ЩО ПОВИНЕН БУВ БУТИ 25-26 БЕРЕЗНЯ?

Так, реєстрація VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, що повинен був бути 25-26 березня автоматично є дійсним на дати 10-11 червня 2021 року. Посилання на реєстрацію залишилося незмінним – https://bit.ly/30RuwSo

ЧОМУ ВАРТО БУТИ НА VIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Під час форуму відбудеться безліч дискусій з ключовими експертами у різних сферах, зокрема у сфері децентралізації:  обговорення успіхів реформи місцевого самоврядування, зміни до податкового законодавства та регулювання реверсних дотацій, впровадження новацій в адміністративному поділі України та принципів управління новими  адміністративно-територіальними одиницями, реформування державної архітектурно-будівельної інспекції та інших питань містобудування.

ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ ТАКИЙ ЖЕ ЛАЙН-АП НА VIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ?

Зараз організатори активно працюють над стовідсотковим перенесенням лайн-апу Форуму на 10-11 червня 2021 року та знаходяться в переговорах з усіма спікерами. Всі підтверджені спікери будуть оголошені на сторінці City Institute/Інститут міста у Facebook та офіційному сайті.