24 Березня 2016 | Місцеве врядування

VII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ОСББ (2016)

Мета проекту – обговорити актуальні питання галузі, сформували продуктивні рішення для вдосконалення діяльності об’єднань.

Дата проведення: 20-21 жовтня  2016 року.

Учасники: понад 150 голів ОСББ зі всієх України, а також представників місцевої влади та виконавчих органів, іноземних експертів в галузі житлового господарства та представників міжнародних організацій.

У перший день Форуму учасники працювали у форматі експертних дискусій та обговорення ключових аспектів сфери. Зокрема, йдеться про нові законодавчі перспективи та можливості впровадження енергоефективних змін у будинках, а також реалії та можливості для мешканців малоквартирних будівель у  історичній частині міст. Цього року було організовано екскурсію на ОСББ «Оберіг» м. Львова, для того, щоб показати учасникам як можна вигідно здійснити термомодернізацію житлових будинків.

Другий день Форуму розпочався бізнес-брифінгом, під час якого партнери заходу представляли корисні для ОСББ продукти та послуги, а також провели розіграш цінних подарунків серед учасників Форуму.

Подальша робота учасників Форуму була зосереджена на обговоренні стосовно особливостей управління багатоквартирними будинками та історіями успішної діяльності ОСББ.

Слід зазначити, що впродовж  всього Форуму учасники активно працювали над формулюванням  пропозицій до резолюції, як підсумкового документу роботи, який надіслано до центральних органів влади.

Фотоматеріали Форуму: альбом на Фейсбуці

Відеоматеріали Форуму: YouTube-плейліст

Додаткова інформація
Термін реалізації: жовтень 2016
Донор: GIZ, Міжнародна фінансова корпорація (IFC), проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», компанії «Данфосс-Україна», «Снєжка-Україна», ПАТ «Кредобанк» , «Розумне рішення», ЗАТ “Страхова компанія “ТАС”
Партнери: Львівська міська рада