fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | СТВОРЕННЯ ЛЬВІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ІННОВАЦІЙ ТА БІЗНЕС-ІНКУБАТОРА STARTUP DEPOT (2014) - Інститут міста
17 Травня 2014 | Освіта | Соціальне підприємництво

СТВОРЕННЯ ЛЬВІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ІННОВАЦІЙ ТА БІЗНЕС-ІНКУБАТОРА STARTUP DEPOT (2014)

В рамках реалізації визначених пріоритетів 06 жовтня 2010 року на Х Міжнародному економічному форумі у м. Трускавці було підписано Меморандум про співпрацю між Львівською міською радою, Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global), товариством з обмеженою відповідальністю венчурною компанією «ТЕХ ІНВЕСТ», товариством з обмеженою відповідальністю «Елекс» щодо реалізації спільного Проекту по створенню Львівського інноваційного центру.


Мета проекту: розвиток інноваційної економіки Львова.

Завдання: сприяння розвитку в місті інноваційного підприємництва; комерціалізація успішних результатів роботи науково-дослідних установ; залучення в місто інтелектуалів, венчурних інвесторів; розвиток економіки знань та модернізація економіки міста в цілому.

Результати: облаштовано бізнес-інкубатор з такими елементами: open-space, що виконує функцію робочого місця для фрілансерів та простору для проведення різноманітних заходів; виділено чотири кімнати, кожна з них пофарбована в різний колір; одна переговорна та одна кімната для навчань. Проведено 4 Стартап-школи та близько 100 заходів для ІТ-стартапів (тренінги, майстер-класи, хакатони тощо)

Сайт проекту: http://startupdepot.lviv.ua/

Відео про Startup Depot: https://www.youtube.com/watch?v=Px1o8dmVjWo

Додаткова інформація
Термін реалізації:2014
Донор:Федерація канадських муніципалітетів
Бюджет:50 000 грн
Партнери:Львівська міська рада, Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global), ТЗОВ «ТЕХ ІНВЕСТ», ТОВ «Елекс»