14 Березня 2018 | Просторовий розвиток

Стратегія розвитку громади Сихова

Сихів – 2027 – район для всіх. Привабливий для життя, відпочинку та роботи район, однаково доступний для всіх.

Привабливий для життя, відпочинку та роботи район, однаково доступний для всіх.

У 2027 році Сихів доступний для людей різної вікової категорії, соціального статусу, рівня мобільності, віросповідання чи естетичних уподобань. Як для сихівчан, так і для решти мешканців Львова.

Такий район живе одним життям зі всім Львовом, рухаючись в одному напрямку, і через співпрацю та спілкування – доповнюється.

А це означає, що Сихів 2027 року:

  • район, де кожен може знайти себе і реалізуватися в будь-якій сфері життя
  • різноманітний у культурних та мистецьких проявах, осередок творчого життя для всього Львова
  • зручний (в сенсі транспорту та всієї комунальної інфраструктури)
  • безбар’єрний
  • багатий на громадські простори
  • екологічний
  • креативний та інноваційний хаб, науковий та освітній центр всеукраїнського масштабу

Стратегія була створена на основі багаторазових зустрічей, обговорень та консультації з громадськістю: мешканцями Сихівського району, депутатами та представниками міської влади, бізнесом, який працює на території району, представниками установ, які діють в районі.

Впродовж вересня 2017 року команда Інституту міста організовувала відкриті зустрічі, запрошувала до роботи усіх активних та небайдужих сихівчан, представників громадських організацій та владних структур, які впливають на зміни в мікрогромаді Сихова. Ці стратегічні сесії мали на меті не тільки налагодити комунікацію, але й створити документ, в якому будуть визначені пріоритетні напрямки розвитку громади Сихова, актуальні проекти та часові рамки виконання цих ідей. В жовтні того ж року команда проекту провела цільові обговорення з експертним середовищем щодо покращення змісту документу стратегії, аби запрезентувати для депутатського корпусу міської ради Львова досконалий варіант плану дій для Сихова на десять наступних років.

Дізнатися більше про процес творення та затвердження Стратегії.

Зауважимо, що створення Стратетії розвитку Сихова було одним із етапів проекту “План дій для зміцнення громад”, за фінансової підтримки Посольства Великої Британії

Додаткова інформація

Період реалізації: січень 2017 року – лютий 2018 року

Розробник: Інститут міста спільно з мешканцями району, громадськими активістами, представниками влади, депутатами, представниками бізнесу

Виконавець: Львівська міська рада спільно з громадськістю


Завантажити додатки: 

Повний текст Стратегії

Коротка презентація Стратегії