5 Серпня 2017 | Анонси ІМ

РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ: ЯК СИХІВЧАНИ ОЦІНЮЮТЬ СВОЄ ЖИТТЯ В РАЙОНІ

Проведення соціологічного дослідження “Проблеми та потреби мешканців Сихівського району” є одним із перших етапів проекту “План дій для зміцнення громад”, який фінансується Посольством Великої Британії в Україні в рамках проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні», який виконує Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» у співпраці з Інститутом міста.

Впродовж липня 2017 року, методом поквартирного опитування «face-to-face», було опитано 600 мешканців Сихівського району, віком від 18 років задля виявлення основних проблем, можливостей Сихівського району та визначення основних показників якості життя мешканців Сихова. Зауважимо, що похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 4%.

Деталі соціологічного дослідження (для завантаження).

Додамо, що результати дослідження стануть основою для обговорень на зустрічах щодо створення стратегії розвитку громади Сихова, які будуть відбуватися вересневими вівторками о 18 год в конфененц-залі ТЦ “Інтерсіті” (просп. Червоної Калини, 62 А).

Заохочуємо слідкувати за розвитком подій на фейсбук – сторінці події Створення Стратегії розвитку громади Сихова та сторінці Інституту міста.