4 Серпня 2011 | Урбаністика

РЕВІТАЛІЗАЦІЯ ПІДЗАМЧЕ – І ЕТАП (2011)

Програма має на меті продемонструвати аналіз актуальних проблем в питаннях ревіталізації та запропонувати план дій, в результаті яких буде ініційовано процеси відновлення цієї території. Програма ревіталізації для Підзамче підготовлена до кінця листопада 2011 року, а її реалізація відбувалась в підпроектах 2013 та 2014 роках.


Проект охоплює частину території Підзамче, яка знаходиться в Шевченківському районі м. Львова, на північ від залізничної колії загальною площею 200 га. Також частина цієї території знаходиться у спадщині ЮНЕСКО. Вибір території, для якої буде створений план ревіталізації, був здійснений в результаті консультацій з Управлінням охорони історичного середовища, Управлінням архітектури та Інститутом міста.

Проект складається з двох важливих частин, які містять окремі цілі:

  • В рамках 1-ї фази проекту, польські науковці із Інституту розвитку міст у співпраці із своїми колегами, студентами Львівської політехніки та експертами Інституту міста розробили План ревіталізації району Підзамче на 2012-2025 рр. (завантажений в додатку).
  • Друга фаза – це проведення навчання для працівників Львівської міської ради, Інституту міста та Бюджетної установи «Західний регіональний центр інноваційного розвитку». В результаті такого навчання будуть передані польські знання та досвід в реалізації ревіталізаціїної політики в польських містах. Під час навчання учасники отримали теоретичні знання та  мали можливість відвідати найкращі приклади ревіталізації територій в Польщі.

Додаткова інформація
Термін реалізації:2011
Донор:програма «Польська допомога 2011» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польщі
Бюджет:—
Партнери:Інститутом розвитку міст (м. Краків) та Західний регіональний центр інноваційного розвитку