2 Червня 2017 | Урбаністика

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ НА МАЙСТЕРНІ МІСТА 2017: ГОЛОВНИЙ ТА ЛОКАЛЬНІ ПАВІЛЬЙОНИ

Цьогорічний урбаністично-культурний проект має на меті реалізувати урбаністичну децентралізацію в межах міста із залученням локальних мікрогромад. Саме тому, в період з 5 по 16 червня у Львові діятиме головний павільйон Майстерні міста (вул.Валова 18 а) та п’ять мобільних павільйонів, які стануть платформою для спілкування та обміну досвідом в таких районах: Рясне, Рогатка, Сихів, Замарстинів і Левандівка.

Як зазначає менеджер Майстерні міста, Марта Гладка, програма цьогорічної Майстерні міста складється із ініціатив, які безпосередньо дофінансовує проект або ж допомагає презентувати своє напрацювання чи плани, які стосуються покращення життя у місті. Звісно, питання дофінансування вирішувалося за принципами конкурсного відбору та фахового оцінювання ідей. Так, у 2017 році Майстерня міста підтримає понад 40 ідей, які націлені на перетворення нашого міста, їхні результати будуть презентовані в рамках Майстерні,на головному павільйоні. Також, ділиться Марта, є команди інноваторів,яких ми цільово запрошували до нашої платформи спілкування, – все заради досвіду та успішних кейсів, які справді змінюють місто невеликими, але потрібними кроками. Напевно, шоста Майстерня має за ціль не тільки активізувати локальні громади, але й наголошує на важливості розвитку такої сфери як навколишнє середовище, енергооощадність, екологія. Я впевнена, що екосвідомість сучасних містян – це запорука сталого перетворення міста.

Програма заходів Майстерні міста

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Урочисте відкриття Майстерні міста відбудеться 5 червня о 17:00 за адресою вул. Валова 18-A
Просимо слідкувати за оновленими новинами на сайті проекту www.maisterniamista.org.ua та на Facebook-сторінці проекту

Проект Майстерня міста реалізовується командою Інституту міста за фінансової підтримки проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова”GIZ, Інституту лідерства та управління УКУ,«Лейпцизька премія інтегрованого міського розвитку».