20 Липня 2017 | Анонси ІМ

НОВИЙ ПРОЕКТ ІНСТИТУТУ МІСТА ПЕРЕДБАЧАЄ СТВОРЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ДЛЯ СИХОВА

Зазначимо, що проект “План дії для зміцнення громад” фінансується Посольством Великої Британії в Україні в рамках проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні», який виконує Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» у співпраці з Інститутом міста.


Варто зауважити, що проект має п’ять головних етапів: проведення та аналіз даних соціологічного дослідження серед 600 осіб, які проживають в Сихівському районі Львова; проведення навчання для громадських активістів для підвищення їхній компетенцій у сфері належного врядування, місцевого самоврядування, стратегічного планування, публічного та проектного менеджменту; створення Стратегії розвитку мікрогромади Сихова із залученням усіх зацікавлених сторін; створення ескізного проекту громадського простору спільно із зацікавленими сторонами; створення дорожньої карти щодо активізації мешканців міста для сталого демократичного розвитку громад; презентації дорожньої карти серед інши[ громад міста Львова та міст України в цілому.

Анастасія Лепуга, заступник директора Інституту міста зазначає, що за результатами довготривалої роботи з локальними громадами міста в рамках проекту “Громади в дії”, команда Інституту міста вирішила продовжити працювати в напрямку активізації таких середовищ. Саме тому, сьогодні ми анонсуємо новий проект, який має на меті глибинну роботу з мешканцями громади та напрацювання конкретного документу, який буде включати основні напрямки розвитку громади на певний період. Було додано, що цей проект є унікальним, адже його цільовою аудиторією є мешканці однієї локальної громади конкретного міста. Напрацювання в рамках проекту дозволять місцевій владі оцінити справжню додану вартість зусиль активістів, які працюють задля реалізації проектів на території конкретної локальної громади у місті, і проаналізувати як такі ініціативи впливають на загальну ситуацію у Львові. Звісно, результати проекту будуть позитивно впливати на якісну комунікацію між владою та громадою міста.

“За результатами попередньої роботи з громадами нашого міста, ми добре проаналізувати потенціал кожної із них, зокрема до творення загального бачення розвитку громади, району. Тому – головними акторами цього проекту стала громада Сихова, яка одна із перших подавала запити щодо створення єдиного документу, який засвідчує стратегічні цілі та інструменти перетворення та зміни їхньої громади. Зараз ми маємо можливість спілкуватися із активним “середовищем” цієї мікрогромади, це – громадські організації, активні мешканці, бізнес та місцева влада. Ми впевнені, що результат цього проекту можна буде презентувати серед громад нашого міста аби спонукати до творення схожих ініціатив для них”, – додає менеджер Інституту міста, Максим Терлецький.

Зауважимо, що вже з 19 липня відкритто реєстрацію на серію тренігів в рамках цього проекту. Тому, кожен сихівчанин, хто хоче більше дізнатися про місцеве самоврядування, стратегічне планування, публічний та проектний менеджмент, просимо реєструватися.

Зауважимо, що навчання є безкоштовним. Учасниками можуть стати активні мешканці Сихівського району, які готові змінювати свій простір.