15 Грудня 2018 | Освіта | Місцеве врядування

NGO NETWORKING. СТВОРЕННЯ МЕРЕЖІ НУО, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Проект покликаний дослідити та зміцнити мережу громадських об’єднань Західної України, налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування для сприяння процесу децентралізації.


Проект був активним в семи областях Західної України: Львівській, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській.

Етапи проекту:

  1. оn-line опитування 170 громадських активістів, у своїх областях, містах та ОТГ
  2. аналіз політики, стратегій, проектів та інших заходів 70 громадських об’єднань та 70 місцевого самоврядування, які є яскравими прикладами їхньої співпраці та взаємодії в період з 2014 до 2018 року
  3. фокус-групові дискусії в 7 областях з 92 представниками ГО та ОМС з метою виявлення досвіду, проблем та можливостей комунікації між громадськими об’єднаннями та органами місцевого самоврядування.
  4. навчальні обмінні візити в Рівному, Тернополі та Львові для більш ніж 60 представників ГО та ОМС з Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей
  5. конференція для підсумків проекту, представлення результатів досліджень та обговорення належної практики, викликів та проблем співпраці.
  6. підписання меморандумів про співпрацю між НУО та органами місцевого самоврядування із Західної України для подальшого впровадження реформи децентралізації.

Додаткова інформація
Термін реалізації:серпень – грудень 2018
Донор:Посольство Великої Британії в Україні
Бюджет:—–
Партнери:Львівська міська рада, Регіональне відділення Асоціації міст України