4 Травня 2010 | Урбаністика

МУНІЦІПАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ТА ОНОВЛЕННЯ СТАРОЇ ЧАСТИНИ ЛЬВОВА (2010-2017)

Це спільний українсько-німецький проект, який впроваджується Німецьким товариством технічної співпраці (GIZ) спільно з Інститутом міста та управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради. Він базується на угоді, укладеній між українським та німецьким урядами.


Мета проекту полягає в управлінні процесом оновлення старої частини міста Львова, беручи до уваги питання енергоефективності та збереження історичних пам’яток. Проект підтримує Львівську міську раду в покращенні адміністративних та фінансових передумов, а також в розробці довготривалих інструментів оновлення міста.

Основний інструмент впровадження проекту – надання фахових консультацій відповідним органам, формування свідомого поводження з культурною спадщиною. В рамках проекту також проводяться курси підвищення кваліфікації для місцевих ремісників, що спеціалізуються на окремих аспектах реставрації будівель; навчання проводиться на об’єктах.

Функція Інституту міста – адміністрування проекту, а саме підпсання договорів та координація зусиль сторін, приймаючих участь в проекті.  GIZ контролює процес виконання реставраційних робіт, а також всі розрахунки. Активну участь в контролі реставрації приймає Управління охорони історичного середовища.

Сайт проекту: www.urban-project.lviv.ua

Додаткова інформація
Термін реалізації:2010-2017
Донор:GIZ, Львівська міська рада, мешканці
Бюджет:17 млн грн
Партнери:GIZ, Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради