4 Серпня 2017 | Соціальне підприємництво

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ

Інститут міста (Львів), розпочинає пошук партнерів серед українських неурядових організацій з метою поширення інформації про ІІІ Школу молодіжного соціального підприємництва.


Пріоритетами проекту є навчання молодих підприємців основних засад та навиків, необхідних для започаткування та управління власною справою, а також створення сприятливого креативного середовища для реалізації молодіжних бізнес-проектів.

Команда проекту готова проводити ознайомчі зустрічі та тренінги для усіх зацікавлених в різних куточках України.

Ми пропонуємо не тільки дізнатися про досвід реалізації Школи молодіжного соціального підприємництва у Львові, але й отримати нові знання щодо етапів створення власного соціального підприємства, побудові якісних бізнес моделей та формування, прийняття актуальних бізнес рішень.

Слід зауважити, що Школу молодіжного соціального підприємництва має багато переваг, а саме: можливість отримання дофінансування власного проекту, безоплатне модульне навчання, безкоштовне проживання у Львові учасників з інших міст
Звісно, кожен присутній зможе отримати свою порцію натхнення та мотивації аби зареєструватися на наступну Школу молодіжного соціального підприємництва, яка є безкоштовною та проходитиме у Львові.
Ми хочемо аби впливові організації з різних міст України зголосилися організувати такі зустрічі у своїх містах для людей, які мають цікаві ініціативи, що спрямовані на задоволення потреб різних груп населення.
Інститут міста:

  • оплата оренди приміщення (офіційна система)
  • проїзд та проживання менеджерів Школи МСП, тренерів
  • поширення інформації на платформах проекту із вказаними партнерами візиту
  • презентація, обговорення, тренінг (по запиту)

Організація, ініціативна група – партнери:

  • пошук зручного приміщення, де буде проходити зустріч
  • поширення інформації серед цільової аудиторії (відповідно до поданого шаблону від Інституту міста)
  • залучення більше 10 осіб до активної дискусії та навчання в рамках візиту

Зауважимо, що ця зустріч стане хорошим майданчиком для формування міцних партнерських зв’язків, які будуть сприяти спільній організації майбутнього Всеукраїнського Форуму для малого, середнього бізнесу та соціального підприємництва, який планується на весну 2018 року. Тому, кожна партнерська організація, ініціативна група та завзята команда людей має шанс стати офіційними партнерами цього масштабного заходу