fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | ЛИТВА-ЗАХІДНА УКРАЇНА: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВРОБІТНИЦТВА В ЄС - Інститут міста
10 Квітня 2018 | Економічний розвиток

ЛИТВА-ЗАХІДНА УКРАЇНА: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВРОБІТНИЦТВА В ЄС

Цей проект став якісним  поштовхом для реалізації  глибинного та постійного вивчення потреб та проблем розвитку міста та області у контексті співробітництва України та Литви. 


У квітні 2018 року Інститут міста спільно з консалтинговою компанією ЗАТ “JOSTRA“ та за підтримки Генерального Почесного Консульства Литовської Республіки розпочали проект «Литва – західна Україна: можливості для співпраці в ЄС» , який мав на меті за 6 місяців передати досвід Литви, пов’язаний з інтеграцією країни в ЄС, із засобами та інструментами збільшення ефективності проектів, з можливостями створення стійкої середовища і активації регіонального розвитку.

У форматах зустрічей та обговорень, дискусій та тренінгів, представники міської та обласної влади Львова, громадські активісти та представники громадських організацій міста та області, разом з литовськими експертами мали можливість спільно напрацювати систему принципів та уроків, використовуючи позитивну практику країн ЄС, заради якісних та результативних змін.

Конференція, тренінги та дискусії дали  можливість для представників влади, громадських організацій, бізнесу та науковців міста Львова та Львівської області дізнатися більше про досвід Литви у сфері співпраці з ЄС, зокрема про підготовку та оцінку проектів у таких сферах:

  • сталий розвиток
  • соціальні інвестиції
  • охорона навколишнього середовища
  • альтернативні джерела енергії
  • державно-приватне партнерство

 

Директор Інституту міста, Олександр Кобзарев, наголосив, що цей проект має декілька етапів, і ця діяльність тільки перший крок до порозуміння. Ми будемо навчатися та дискутувати, опрацьовувати реальні конкурсні заявки і проекти. Зможемо ще більше, через практику, дізнатися про досвід написання та реалізації проектів ЄС, продовжувати комунікацію з литовськими експертами і за межами проекту та виділеного часу.

Додаткова інформація
Термін реалізації:квітень 2018 – вересень 2018
Донор:Програма розвитку співробітництва та підтримки демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки
Бюджет:—
Партнери:Консалтингова компанія ЗАТ “JOSTRA“ та Генеральне Почесне Консульство Литовської Республіки у Львові