12 Червня 2020 | Анонси ІМ

ЛЬВІВ ЗАВТРА ━ ВИКОНУЄМО СЬОГОДНІ: РОЗРАХУНОК ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

Інститут міста у рубриці “Львів завтра ━ виконуємо сьогодні” інформує про інноваційну практику Департаменту економічного розвитку, яка покликана спростити процедуру сплати податку на нерухомість. 

Це пункт 6.4.25. Програми відновлення “Львів завтра”: розміщення на сайті міської ради цифрового калькулятора для розрахунку суми податку на нерухоме майно, за допомогою якого будь-хто зможе самостійно розрахувати необхідну суму податку та добровільно сплатити її.

Органи податкової служби, які скеровують повідомлення про сплату, не завжди мають достатньо ресурсів для інформування, а часом повідомлення не доходить до адресатів. 

Калькулятор допоможе мешканцям Львова самостійно дізнатися суму для сплати. Для цього необхідно буде ввести адресу і площу об’єкта нерухомості. У відповідь калькулятор надасть необхідну суму, реквізити і можливість сплатити суму податку одразу на сайті.

Зараз калькулятор знаходиться на фінальному етапі розробки: вдосконалюються алгоритми розрахунку для декількох видів нерухомості. Запуск калькулятора для розрахунку суми податку на нерухоме майно планується орієнтовно через місяць.