11 Червня 2020 | Анонси ІМ

Львів завтра — виконуємо сьогодні: послуги соціального захисту

У програмі відновлення “Львів завтра” прописані заходи щодо надання послуг соціального захисту. Про це зазначено у пункті 6.1.31. Розробка єдиного протоколу дистанційного надання соціальних послуг. 

Зокрема, Управління “Служба у справах дітей” почали використовувати інноваційні сервіси.

Йдеться про створення чат-боту SuSD_LMR у Телеграмі, де мешканці міста зможуть повідомляти про батьків чи законних представників, які неналежно виконують батьківські обов’язки з виховання дитини.

“Складні життєві обставини, в яких перебуває дитина, це умови, що негативно впливають на життя дитини, стан її здоров’я та розвиток. Це коли батьки чи законні представники не забезпечують дитину необхідним харчуванням, не здійснюють належного медичного догляду. Отримання таких повідомлень надасть можливість допомогти сім’ї справитись з труднощами, підвищити виховний потенціал батьків, тим самим забезпечить право кожної дитини на належне виховання та зростання у сім’ї”, — зазначають в управлінні “Служба у справах дітей” ЛМР.

Також повідомити про дитину в складних життєвих обставинах можна, заповнивши анкету або зателефонувати:

  1. управління “Служба у справах дітей” за тел.: 297−58−83, 235−40−40;
  2. Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за тел.: 254−61−28 (-29);
  3. У разі загрози життю або здоров’ю дитини, невідкладно телефонуйте за тел.:102.

Нагадуємо, що КУ Інститут міста регулярно висвітлює інформацію про перебіг виконання програми відновлення “Львів завтра”. Шукайте усі актуальні новини з цього приводу у Фейсбуці за хештегом #ЛьвівЗавтраВиконуємоСьогодні або на Фейсбук-сторінці Інституту міста.