10 Червня 2020 | Анонси ІМ

Львів завтра — виконуємо сьогодні: культурна децентралізація

У програмі “Львів завтра” також передбачені проєкти і заходи, направлені на відновлення культурного життя міста.

Зокрема, про це йдеться у пункті 6.4.9. Культурна децентралізація: культурні заходи на імпровізованих міні-майданчиках в міжбудинкових дворах спальних районів Львова із можливістю перегляду з вікон чи балконів мешканців. У межах програми “Львів 2020: Фокус на культуру” такі заходи уже почали втілюватись, як-от:

  • У межах проєкту “Театр іде до тебе” у п’яти районах міста пройшла вистава “Колобок”. “Театр іде до тебе” — спільний проєкт Інституту стратегії культури і Театру ляльок, що реалізовується в межах програми “Львів 2020: Фокус на культуру”. Спектаклі відбувалися на розкладній сцені у дворах будинків, які добре оглядаються з вікон і балконів
  • Центр “Слово і голос” також проводять вистави. Мета проєкту — художній перезапуск життя львів’ян. На основі вистав проводять інтерактивні акції на теми: ким є людина, де вона живе, що її живить тощо. 

Нагадуємо, що програма відновлення “Львів завтра” направлена на мінімізацію проявів негативних наслідків пандемії коронавірусної інфекції. Над розробкою програми працювала команда Інституту міста із залученням представників різних середовищ міста.