fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | ЛЬВІВ-ТБІЛІСІ: КУЛЬТУРНИЙ ОБМІН (2013) - Інститут міста
21 Лютого 2013 | Культура | Урбаністика

ЛЬВІВ-ТБІЛІСІ: КУЛЬТУРНИЙ ОБМІН (2013)

Мета проекту: пожвавити міжкордонну співпрацю між Львовом та Тбілісі, Україною та Грузією в сферах культури і взаємного просування міст як туристичних та інвестиційних центрів. Другою важливою ціллю є обмін та поширення досвіду між працівниками муніципалітетів прогресивних міст.


Учасники: Працівники міської ради, представники місцевої влади, громадські організації.

Передбачалася організація міні-фестивалів Тбілісі у Львові та Львова у Тбілісі. Таким чином, планувалося посприяти збільшенню туристичних потоків в обох напрямках та ближче познайомитись з культурними традиціями, національними звичаями одне одного та можливостями розвитку бізнесу і збільшення інвестицій, адже, незважаючи на взаємовигідний досвід обох учасників проекту, зараз міста одне одному відомі мало. Тож заходи, які відбулися в рамках проекту допомогли визначити перспективні сфери співпраці між Україною та Грузією в майбутньому.

Іншою частиною проекту був навчальний візит працівників міської ради. В рамках заходів групи обміну з кожного з міст (представники місцевої влади, громадських організацій), прослухали серію лекцій у навчальних закладах та органах місцевої влади, представили місто з точки зору економічних та бізнес пріоритетів.

Зокрема, за час перебування у Тбілісі відбулася зустрічі з туристичними компаніями, які спеціалізуються на міжнародному туризмі, авіакомпаніями, відомими грузинськими рестораторами.

Представники Львова також презентували інвестиційні можливості Львова та розказали про інвестиційний клімат міста та його майбутні перспективи. Також перед грузинській стороні представили ІТ-галузь Львова – її досвід здатен зацікавити місцеві компанії, які також працюють в галузі інформаційних технологій або ж потребують якісного вирішення поставлених цілей у розробці програмного забезпечення.

Для розвитку не лише економічної співпраці, а й всебічного розвитку громадянського суспільства в обох містах та поглиблення співробітництва між незалежними громадськими організаціями, проведено зустріч, на якій головною темою було представлення ГО м. Львів, їх здобутків та досвіду діяльності для напрацювання контактів у майбутньому.

Додаткова інформація
Термін реалізації:1 лютого- вересня 2013
Донор:Фонд регіонального співробітництва Чорного моря – проекту Фонду Германа Маршалла США
Бюджет:397 962 грн
Партнери:Львівська міська рада, міська рада м. Тбілісі