fake cellini watchesYou have been driving with us every year since 1989 - but your life is determined by business in a hurry and above all by watches.

Інститут міста | Львів перший за результатами проміжного вимірювання рівня прозорості міст - Інститут міста
26 Серпня 2020 | Місцеве врядування

Львів перший за результатами проміжного вимірювання рівня прозорості міст

Команда програми «Transparent cities/Прозорі міста» оприлюднила результати проміжного вимірювання прозорості українських міст. 39 міських рад доєдналися до проведення дослідження та надали оновлені дані.

Якби Рейтинг прозорості вкладали влітку 2020, то у категорії «Прозоре місто» виграв Львів.

Директор Інституту міста Олександр Кобзарев пояснює яким чином Львів зміг збільшити свої показники:

«Вітаю колег і мешканців Львова, адже прогрес нашого міста в рейтингу відображає те, як зростає відкритість міської ради. З самого заснування рейтингу в 2017 році Львів був серед лідерів, але багато міст, взявши участь в цьому проекті, щороку піднімають планку. Результат, з яким можна було мати перші місця три роки тому, тепер не дозволяє попасти навіть в топ-10.

Міський голова доручив створити робочу групу, яка б мала проаналізувати ситуацію і запропонувати кроки по підвищенню прозорості роботи міської ради. Спільно з профільними заступниками, керівниками департаментів і управлінь ми детально пропрацювали всі попередні зауваження, зробили доступними великі обсяги інформації і маємо позитивний результат. Велику роль зіграв Сектор з питань доброчесності і запобігання корупції адже там де зростає прозорість — корупція зменшується автоматично.

Хочу подякувати Transparency international за ініціативу створення професійного незалежного рейтингу, який дозволяє порівняти всі міста за єдиними критеріями. Цей проект набуває популярності і я впевнений, що при підсумковому рейтингу в кінці 2020 більшість міст покаже додатковий ріст прозорості. Ми теж будемо працювати в цьому напрямку. А станом на перше півріччя 2020 проміжне вимірювання показало, що Львівська міська рада є найбільш прозорою, відкритою і підзвітною серед 39 міст України!»

Трансперенсі Інтернешнл Україна акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна започаткувала програму «Transparent cities/Прозорі міста» у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити найкращі практики прозорості та підзвітності.

Більш детальна інформація про рейтинг прозорості міст за посиланням