12 Червня 2020 | Анонси ІМ

Львів отримав золоту нагороду за найкращу екологічну та соціальну практику

Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив цьогорічних переможців серед міст, які зробили внесок у сприяння екологічній та соціальній стабільності.

Львів взяв золоту нагороду за найкращу екологічну та соціальну практику.

Місто розробило вісім муніципальних проєктів з ЄБРР у ​​всіх сферах комунальних послуг, включаючи громадський транспорт, електронні квитки, тверді відходи, очищення стічних вод та виробництво біогазу, центральне опалення та відновлення доріг. Крім того, Львів першим в Україні почав впроваджувати програму “Зелене місто” (GCAP) від ЄБРР.

Завдяки цій програмі Львів визначив пріоритетні завдання зелених муніципальних інвестицій разом із необхідними реформами політики для вирішення основних екологічних проблем. Сюди входить вдосконалення управління стічними водами, водопостачання, енергетика в будівлях, громадському транспорті та землекористуванні.

Львівський GCAP підтримується урядом Чеської Республіки. 

Команда Інституту міста пишається тим, що мала змогу долучитися до роботи над програмою GCAP і дякує за співпрацю колегам з Управління інвестицій та проєктів Львівської міської ради.

Проєкт ухвали Плану заходів “Зеленого міста” (GCAP) наразі знаходиться на візуванні. Очікуємо, що на черговій сесії Львівської міської ради депутати приймуть програму.