Стратегія розвитку Львова до 2025 р.

Місія Львова була сформована на підставі глибокого всестороннього аналізу і вивчення досвіду українських та іноземних міст із застосуванням експертно-наукової думки, а також використанням сильних сторін всіх попередніх стратегій Львова та напрацювань в галузі стратегічного розвитку міста.

Місія: Львів – це відкрите для світу, дружнє для людей місто. Зберігаючи неповторну понад 750-річну європейську спадщину, Львів є твердинею українських національних та духовних цінностей. Працюючи чесно, ефективно, всі разом, ми будуємо екологічно чисте та комфортне для мешканців, сприятливе та безпечне для інвестора, цікаве для подорожуючого середовище. Львів – сучасний і динамічний, тут престижно і весело вчитись, розвиватись культурно і духовно, займатися спортом, творити і любити.

В відповідних розділах, присвячених місіі та візії, описано ідеологію і загальне бачення розвитку міста до 2025 р. Наступним логічним кроком повинно бути визначення пріоритетних напрямків дій, концентрація на яких дасть максимальний ефект в реалізації поставленої мети. При визначенні пріоритетів ми орієнтувалися на найбільш нагальні потреби громади та аналізували досвід різних європейських міст. Серед європейських міст, що ми дослідили, кількість пріоритетів змінюється від 3 до 5, при чому існує певна тенденція до зменшення, оскільки в умовах обмежених ресурсів місту легше концентруватися на меншій кількості напрямків розвитку.

Результати:

У систему закладена відповідно до пріоритетів система показників, яка є і об’єктивною (дані статистики), так і суб’єктивною (дані соціологічних досліджень).

Додаткова інформація

  • Період реалізації: 2012-2025 рр.
  • Розробник: Інститут міста (із залученням влади, громадськості, бізнесу, освіти та науки)
  • Виконавець: Інститут міста та підрозділи Львівської міської ради

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.