Львів, місто дружнє до дітей та молоді

Мета Плану дій з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді»: визначенні стратегічних цілей, пріоритетів, напрямів і конкретних проектів, які сприятимуть забезпеченню оптимально сприятливих та ефективних умов для економічного, культурного, духовного, естетичного, соціального розвитку кожної дитини та молодої людини, через вирішення найважливіших завдань розвитку міста.

Візія:

Львів у 2030 році - це місто, яке любить дитину, це місто, яке поважає дитину, це місто, яке турбується про дитину, це місто, яке розкриває дитину і це місто, яке захищає дитину. Це місто, у якому дитина розглядається як окрема особистість і враховується її думка, створюються максимально сприятливі умови для її розвитку.

Львів у 2030 році – це місто відкрите для кожної молодої людини, це місто, в якому панує повага та справедливість до та між молоддю, це місто, яке чує голос, потреби та бажання молоді. Це місто, в якому створені усі умови для реалізації ідей молоді, що є двигуном сталого розвитку міста.

Пріоритети:
1. Право на визнання, повагу та справедливе ставлення.
2. Право бути почутим.
3. Право на охорону здоров’я, освіту та соціальний захист.

Додаткова інформація

  • Період реалізації: 2019 - 2021
  • Розробник: Депутати Львівської міської ради, представники профільних підрозділів Львівської міської ради, відповідальні за реалізацію проектів, представники дитячого та молодіжного середовища міста.
  • Виконавець: Львівська міська рада

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.