Стратегія розвитку громади Рясного

Рясне – зручний та комфортний район, який має потенціал для інтегрованого розвитку та побудови стійких принципів подальшого розширення.

Мета Стратегії розвитку громади Рясного полягає у визначенні стратегічних цілей, пріоритетів, напрямів і конкретних проектів, які сприятимуть забезпеченню оптимально сприятливих та ефективних умов для економічного, просторового, духовного, естетичного, соціального розвитку кожної людини зокрема, і локальної громади у цілому, через вирішення найважливіших завдань розвитку громади.

Візія району:

Рясне – зручний та комфортний район, який має потенціал для інтегрованого розвитку та побудови стійких принципів подальшого розширення.

Мікрорайон Рясне – це простір, який розвивається відповідно до потреб та запитів мешканців, які спільно з владою створюють позитивні умови для втілення актуальних та інноваційних проектів на благо району.

Відбувається постійне формування громадських просторів, які є територією згуртування громади. Комфортність життя мешканців району визначається якісною транспортною системою, достатньою кількістю освітніх установ та закладів спортивної спрямованості.

Додамо, що документ стратегії був напрацьований за результатами проведених зустріч в рамках проекту Громади в дії та на основі, раніше створених, профілей мікрогромад Рясне-1, Рясне-2, Кам'янка. Звісно були проаналізовані проекти громадського бюджету за 2017 року та плани, результати роботи районної адміністрації. 

Додаткова інформація

  • Період реалізації: січень 2017 року - лютий 2018 року
  • Розробник: Інститут міста спільно з мешканцями району, громадськими активістами, представниками влади, депутатами, представниками бізнесу
  • Виконавець: Львівська міська рада спільно з громадськістю

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.