Ревіталізація Підзамче - ІІ етап (2013)

Основна мета ревіталізації Підзамче до 2025 року – це допомога у створенні привабливого району сервісно-житлового призначення, комфортного для мешканців, привітного і цікавого для туристів та перспективного для інвесторів. У досягненні цієї мети повинні бути зацікавлені мешканці району, які здатні самостійно змінити простір навколо.

Ціль проекту: Покращення якості управління комунальною нерухомістю у Львові через повніше залучення мешканців, а також підвищення туристичної привабливості району Підзамче. Ця ціль повинна бути досягнута як результат співпраці мешканців з міською владою через започаткування процесу відновлення прибудинкових подвір’їв та локацій громадського простору. В рамках проекту буде реалізована обмежена кількість робіт, проте вони започаткують ширший процес, розвитком якого в подальшому опікуватиметься міська влада та мешканці будинків. Проект здатен продемонструвати, що навіть невеликий внесок від кожної людини з громади району здатен пришвидшувати процеси його відновлення.

Кількісні показники:

  • Відновлення 3 об’єктів на території Підзамче: дитячий майданчик між будинками вул. Б. Хмельницького, 66-72, дворики будинків вул. Б. Хмельницького, 83-87 та подвір’я вул. Підзамче, 11-13.
  • Триденний навчальний візит до Польщі для 10 осіб (Краків, Катовіце та інші польські міста, де були реалізовані подібні проекти), 2 навчальних семінари у Львові.
  • Підготовка навчальних матеріалів: інтернет-сторінка, туристичний гід, порадник на українській мові та 5000 буклетів для туристів.

Сайт проекту: pidzamche.org.ua

Відео відновлених об'єктів: pidzamche.org.ua/video

Фото результатів проекту: pidzamche.org.ua/photo

Візуалізації відновлених проектів: pidzamche.org.ua/visualization

Додаткова інформація

  • Термін реалізації: квітень - грудень 2013
  • Донор: Міністерство зовнішніх справ Республіки Польща, конкурс Polska Pomoc Rozwojowa 2013
  • Бюджет: 269 590 злотих
  • Партнери: Інститут розвитку міст (Краків, Польща)

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.