Створення Львівського центру інновацій та бізнес-інкубатора Startup Depot (2014)

В рамках реалізації визначених пріоритетів 06 жовтня 2010 року на Х Міжнародному економічному форумі у м. Трускавці було підписано Меморандум про співпрацю між Львівською міською радою, Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global), товариством з обмеженою відповідальністю венчурною компанією «ТЕХ ІНВЕСТ», товариством з обмеженою відповідальністю «Елекс» щодо реалізації спільного Проекту по створенню Львівського інноваційного центру.

Мета проекту: розвиток інноваційної економіки Львова.

Завдання: сприяння розвитку в місті інноваційного підприємництва; комерціалізація успішних результатів роботи науково-дослідних установ; залучення в місто інтелектуалів, венчурних інвесторів; розвиток економіки знань та модернізація економіки міста в цілому.

Результати: облаштовано бізнес-інкубатор з такими елементами: open-space, що виконує функцію робочого місця для фрілансерів та простору для проведення різноманітних заходів; виділено чотири кімнати, кожна з них пофарбована в різний колір; одна переговорна та одна кімната для навчань. Проведено 4 Стартап-школи та близько 100 заходів для ІТ-стартапів (тренінги, майстер-класи, хакатони тощо)

Сайт проекту: http://startupdepot.lviv.ua/

Відео про Startup Depot: https://www.youtube.com/watch?v=Px1o8dmVjWo

Додаткова інформація

  • Термін реалізації: 2014
  • Донор: Федерація канадських муніципалітетів
  • Бюджет: 50 000 грн
  • Партнери: Львівська міська рада, Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global), ТЗОВ «ТЕХ ІНВЕСТ», ТОВ «Елекс»

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.