Соціальна школа дизайну Pixlab

Pixlab це соціальна школа дизайну, яка створює рівні можливості доступу до креативної освіти для підлітків нашого міста.

Цільовою аудиторією Школи є хлопці та дівчата віком від 14 до 16 років, які мають складні життєві обставини і часто не можуть, в міру цих обставин, свідомо та із захопленням обрати майбутню професію або просто ходити на платні навчальні курси, які розвивають їхні творчі навички.

Навчання в Школі відбувалося за модульною системою та складалося із 30 годинного навчального плану.

Викладачами Школи у 2019 році стали практикуючі дизайнери відомих міжнародних та львівських ІТ-компаній, зокрема SoftServe, Intellias, EPAM Design, Cieden.

Всього до навчального процесу в Школі було залучено 14 викладачів/ок профільних модулей, а також 3 менторок, які працювали спільно із слухачами/ками над якісним виконанням домашньої роботи.

Цьогоріч було отримано більше 30 заявок на участь у Школі, відібрано 7. Середній вік слухачів/ок — 16 років. 

Програма навчального інтенсиву була сформована з урахуванням рекомендацій провідних дизайнерів та кураторів різних львівських дизайн-шкіл і максимально націлена на здобуття практичних навичок. Всього відбулося 11 навчальних сесій. Переважно заняття відбувалися по суботах у приміщенні StartUp Depot, що на вулиці Весняній.

Для відповідного функціонування Школи було закуплено та введено в експлуатацію 9 ноутбуків, 5 графічних планшетів, 5 стаціонарних комп'ютерів для 2D та 3D графіки. Також облаштовано фотостудію (фотоапарат, лайткуб, набір студійного світла) і мінібібліотеку з різними книгами про дизайн.

Більше про Школу, особливості навчального процесу та теми занять читайте в матеріалах: Чому креативна освіта завжди об’єднує, Що таке Pixlab? 


Слідкуйте за актуальними новинами Школи в Інстаграм та Фейсбук.

Додаткова інформація

  • Термін реалізації: 2019 - 2020 роки
  • Донор: Міністерство закордонних справ Республіки Польща
  • Бюджет: ---
  • Партнери: Інститут розвитку міст у Кракові, StartUpDepot, дизайн-школа Projector Lviv, медіаресурс Lviv. com, Львівська міська рада

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.