Муніціпальний розвиток та оновлення старої частини Львова (2010-2017)

Це спільний українсько-німецький проект, який впроваджується Німецьким товариством технічної співпраці (GIZ) спільно з Інститутом міста та управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради. Він базується на угоді, укладеній між українським та німецьким урядами.

Мета проекту полягає в управлінні процесом оновлення старої частини міста Львова, беручи до уваги питання енергоефективності та збереження історичних пам’яток. Проект підтримує Львівську міську раду в покращенні адміністративних та фінансових передумов, а також в розробці довготривалих інструментів оновлення міста.

Основний інструмент впровадження проекту – надання фахових консультацій відповідним органам, формування свідомого поводження з культурною спадщиною. В рамках проекту також проводяться курси підвищення кваліфікації для місцевих ремісників, що спеціалізуються на окремих аспектах реставрації будівель; навчання проводиться на об’єктах.

Функція Інституту міста - адміністрування проекту, а саме підпсання договорів та координація зусиль сторін, приймаючих участь в проекті.  GIZ контролює процес виконання реставраційних робіт, а також всі розрахунки. Активну участь в контролі реставрації приймає Управління охорони історичного середовища.

Сайт проекту: www.urban-project.lviv.ua

Додаткова інформація

  • Термін реалізації: 2010-2017
  • Донор: GIZ, Львівська міська рада, мешканці
  • Бюджет: 17 млн грн
  • Партнери: GIZ, Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради
Більше в цій категорії: Львів - місто літератури (2015) »

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.