21 листопада 2019 Новини

Великий день маленьких громадян: вперше у Львові!

20 листопада на честь 30-річчя від дня прийняття Конвенції ООН про права дитини керівниками підрозділів Львівської міської ради стали маленькі мешканці міста. День нових посадовців пройшов за графіком міського голови та його заступників. Діти взяли участь у виїздах на локації по районах Львова і провели робочі наради.

На початку дня мер міста Андрій Садовий розподілив обов’язки між майбутніми посадовцями, назначив наставників і вручив ключі від кабінету мера голові Дитячої дорадчої ради Вікторії Кравець, яка протягом дня виконувала обов’язки міського голови.

Апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів установи також провела Вікторія.

Сьогодні дуже приємна апаратна нарада, тому що близько 50 дітей долучилися до керівництва Львовом, і всі ключові посади обіймають діти наших львівських шкіл. Тому хочу представити вам Вікторію Кравець, яка сьогодні працює мером міста Львова. Сьогодні наші колеги-заступники, керівники департаментів також працюють в парі зі своїми партнерами.

В мудрих містах світу є нормою, коли мешканці міста долучені до управління. А сьогодні дуже важливо, щоби діти, які завтра реально будуть керувати, мали можливість побачити це все зсередини. До речі, пані Вікторія, яка сьогодні працює мером Львова, дуже якісні дає зауваження і ставить якісні запитання до доповідачів. Я приємно вражений, — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Протягом дня новопризначені керівники виконували функції своїх дорослих колег: проводили наради і комісії, були на робочих виїздах.

Крім того, в межах заходу для найменших львів’ян організували екскурсію міською радою, після чого діти мали змогу попити какао з міським головою Андрієм Садовим і Вікторією Кравець.

Наприкінці дня понад тридцять нових посадовців поділились враженнями від своєї роботи з міським головою Львова та отримали подяки від громади міста за свою активну працю.

Також вчора проходив захід Історії успіху. Діти, на якому талановиті діти, успішні в різних сферах, поділилися своїми мотивуючими історіями досягнень, секретами успіху та надихнули учасників на нові звершення.

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.