30 жовтня 2019 Новини

Для вчителів львівських шкіл організували «Майстерню підприємництва»

Наприкінці жовтня для вчителів десяти шкіл Львова провели факультатив «Майстерня підприємництва». Протягом трьох днів відбулись тренінги, обговорення, а також ігрове підприємництво.

Розпочав навчальну програму директор КУ Інститут міста  Олександр Кобзарев, який провів лекцію на тему: «Розвиток підприємництва та підприємницької освіти у м. Львів: цілі, проблеми, перспективи».

Директор КУ Інститут міста розказав про Стратегію прориву 2027, головною ідеєю якої є розвиток креативності як такої, а не конкретної галузі. І навів приклади уже реалізованих у межах стратегії проектів, серед яких:

  • проведено навчання 67 вчителів;
  • відбувся Львівський форум підприємців;
  • проведено курс від Львівської міської ради «Вчимося бізнесу».

А також презентував ідею курсу підприємницької діяльності для школярів:

Добробут міста і нації залежить від розвитку підприємницької діяльності. Коли розвинута підприємницька культура також розвинута толерантність до невдач, що важливо для розвитку людини і дитини зокрема. Після цього курсу якомога більше дітей надихнуться стати приватними підприємцями, ━ прокоментував Олександр Кобзарев.

 

Керівниця Eleks University та бізнес-коуч Лілія Мудрик провела навчання персональній та командній ефективності, а також навчила діловим взаєминам та етиці бізнесу.

Аналітик консолідованої інформації КУ Інститут міста Олег Леськів провів презентацію освітньої ініціативи X-Culture kids і пояснив принципи вивчення підприємництва у глобальних, віртуальних командах.

Про рекламу, маркетинг і дизайн розповів Віталій Кирилів ━ співзасновник, дизайнер в дизайн-бюро Hochu rayu. А маркетолог Маркіян Юринець, співзасновник «OK Factory» поділився досвідом побудови і закриття власного бізнесу.

Наступного дня Максим Коляда, заступник голови комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР, а також викладач кафедри психології УКУ разом з вчителями провів ігрове підприємництво, а саме ділову гра «Маестро переговорів» і гру «Тендер», тема: «Рентабельність».

Останнього дня з учасниками «Майстерні підприємництва» працювала авторська група розробників факультативу. Зокрема відбулося навчання економічній грі «Ринок пшениці».

 

Нагадуємо, що факультатив «Майстерня підприємництва» проходив в межах Стратегії прориву 2027.

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.