06 серпня 2019 Новини

City Makers’ Course Lviv: залучення населення до планування міста

Протягом п’яти днів учасники третього модулю Курсу 2.0 дізнавалися як можна залучити населення міста до процесів його планування – фасилітації.

У перший день експерт з містопланування Штефан Габі допомагав учасникам виявити зацікавлених сторін на території вулиць Стрийська / Луганська і нанести їх на карту. Тож результатом групової роботи стала карта зацікавлених сторін – стейкхолдерів.

Наступного дня професор Детлеф Курт і начальниця ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова пояснювали який вплив здійснюють зацікавлені сторони на розвиток інтегрованої концепції, а також допомагали учасникам доопрацювати карту зі стейкхолдерами.

На вихідних відбулася самостійна робота, яка також була пов’язана з процесами партисипації й формуванням аналізу зацікавлених сторін.

Окрім того, Марта Пастух та Оксана Олійник з німецького товариства Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH ознайомили учасників з принципами підготовки до громадського обговорення: побудова плану зустрічі, визначення каналів поширення, обов’язки модератора, розбір типології зустрічей, робота з відгуками та інше.

В останній день Курсу для учасників влаштували інтерактив: у формі гри було організовано обговорення «місцевих жителів» із «забудовником». Після чого проведена оцінка й аналіз імпровізованої події.

Результатом модулю став план подальшої зустрічі з мешканцями району Сихівська / Луганська, за яким учасники готуватимуться до події.

Слідкуйте за подальшими новинами City Makers’ Course Lviv на нашому сайті і сторінці у Facebook.

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.