09 липня 2019 Новини

Команда Інституту міста спільно з партнерами реалізовує проект навчального візиту для молоді з п'яти областей України

З 8 липня у Львові відбувається навчальний візит для підлітків з Львівської, Харківської, Одеської та Луганської, Донецької областей,  які зацікавлені у вивченні особливостей започаткування та ведення молодіжного соціального бізнесу.

Реалізовує цей візит команда Інституту міста спільно з Львівським міським молодіжним центром, Фондом Східної Європи та Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.

Хлопці та дівчата візиту вже мають свій мінімальний досвід в проектному та подієвому менеджменті, і хочуть навчитися якісно продукувати ідеї, які матимують потенціал змінювати міста та країну, а також вміло планувати реалізацію власних проектів.

Програма навчального візиту включає багато інтерактивних форматів спільної роботи учасників візиту та спікерів, тренерів. Багато обговорень передбачено на теми проектного менеджменту та соціальних інновацій. Також досвідчені власники соціального бізнесу будуть ділитись власним досвідом започаткування та ведення роботи таких підприємств. В програмі візиту передбачені воркшопи за тематиками PR менеджменту та маркетингових стратегій для бізнесу, а ще говоритимемо про побудову бренду і міцного авторитету серед однодумців.

Варто зауважити, що  учасники та учасниці візиту матимуть змогу відвідати декілька організацій, підприємств, які є своєрідними брендами у середовищі соціальних та соціально відповідальних бізнесів Львова. 

Головним результатом навчального візиту повинні стати напрацьовані та відшліфовані ідеї створення та запуску соціальних підприємств — як результат спільної командної роботи учасників і  учасниць. Протягом тижня роботи, імпровізовано створені команди, повинні створити, обґрунтувати та запрезентувати власну бізнес-ідею, яка б вирішувала одну із важливих соціальних проблем, і була реально життєздатною у середовищі конкурентного бізнесу. Всі знання, отримані під час тренінгів, воркшопів та екскурсій стануть основою для творення нових, актуальних, спроможних бізнес-проектів. 

Слідкуйте за успіхами учасників, учасниць навчального візиту тут: https://www.facebook.com/city.institute.lviv/ 

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.