09 листопада 2018 Новини

Конференція NGO NETworking: подія для підсумків та відвертого спілкування

4 грудня  у Львові відбудеться підсумкова конференція проекту «Створення мережі НУО, що працюють у сфері децентралізації у Західній Україні», який реалізовувала установа Інститут міста за підтримки  Посольства Великої Британії в Україні впродовж п’яти місяців (серпень - грудень 2018 року). Проект був активним в семи областях західної території України: Львівській, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській.

Варто зазначити, що цей проект мав на меті дослідити та зміцнити мережу громадських об’єднань Західної України, налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування для сприяння процесу децентралізації.

Під час конференції заплановано провести презентацію результатів досліджень щодо сучасного стану співпраці між недержавними установами, організаціями та органами місцевого самоврядування, обговорити основні проблеми, які не дозволяють ефективно співпрацювати владі та громадському сектору. Також запрошені експерти розкажуть про оптимальні та успішні практики спільнодії в системі “громадські організації/ініціативи - влада”.

Додамо, що  важливою складовою конференції стане процес урочистого підписання меморандумів про співпрацю між НУО та органами місцевого самоврядування задля впровадження реформи децентралізації в Україні.

Щоб стати учасником/учасницею конференції, потрібно бути представником громадського об'єднання (офіційно зареєстрованого чи ні) та проживати або працювати у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Івано-Франківській чи Закарпатській області.

Реєстрація на конференцію є обов'язковвою.

Дедлайн подачі заявки на участь 25 листопада 2018 року. Організатори відшкодовують витрати за  проїзд, забезпечують харчуванням.

Актуальні новини шукайте на фейсбук - сторінці ПОДІЇ.

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.