25 жовтня 2018 Новини

NGO Networking: стартує реєстрація на навчальні візити до Рівного, Львова і Тернополя

Команда Інституту міста запрошує громадських активістів зі Львівської, Рівненської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Чернівецької та  Івано-Франківської областей взяти участь в тематичних навчальних візитах.

Навчальні поїздки до Львова, Рівного та Тернополя мають на меті посприяти створенню мережі громадських організацій, які втілюють зміни на західній частині країни. Спілкування в рамках візитів буде зосереджене на кращих практиках та механізмах співпраці громадських організацій та органів місцевого самоврядування, які діють у  Львівській, Рівненській і Тернопільській областях.

16 листопада у  Рівному ми поговоримо про засоби місцевої місцевої демократії
21 листопада у Львові  обговоримо перемоги та поразки процесів партисипативного благоустрою громадських просторів міста
23 листопада у Тернополі дізнаємося більше про екологічні проекти, які були реалізовані спільно з владою та громадою міста.

Звертаємо увагу, що візити до цих трьох міст є одноденними, робота побудована за однаковою схемою: неформальне спілкування та знайомство учасників, обговорення та дискусія із запрошеними гостями, екскурсії до успішних місцевих громадських організацій.

Щоб стати учасником/учасницею навчального візиту до обраного міста, потрібно бути представником громадського об'єднання (офіційно зареєстрованого чи ні) та проживати або працювати у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Івано-Франківській чи Закарпатській області. Також ви повинні повністю "включитися" в роботу навчального візиту, взяти участь в усіх запропонованих активностях.

Додамо, що учасникам візитів будуть відшкодовані кошти за проїзд, а також організатори забезпечують харчуванням.

Дедлайн подачі заявки: 6 листопада 2018 року

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на навчальний візит можна ТУТ

Всі деталі програми навчальних візитів згодом будуть висвітлені  на фейсбук сторінці Інституту міста. 

Навчальні візити для громадських активістів є одним із етапів проекту "Створення мережі НУО, що працюють у сфері децентралізації в Західній Україні" , який виконується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та виконується КУ Львівської міської ради Інститутом міста

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.