04 жовтня 2018 Новини

У Львові розпочався дев'ятий щорічний Всеукраїнський форум ОСББ

Щорічний форум ОСББ у Львові -  це  простір палких дискусій та обговорень. Постійно, за участі міжнародних експертів, представників державної та місцевої влади, голів ОСББ зі всієї України обговорюються питання сучасних бізнес-тенденцій в сфері енергоефективності, ефективних рішень взаємодії бізнесу та влади в управлінні житловою нерухомістю, лобіювання інтересів голів ОСББ та асоціацій в розробці та підготовці законодавчих проектів.

Вдев'яте форум ОСББ збирає у Львові 230 керівників новостворених та вже успішних ОСББ та Асоціацій ОСББ зі всіх областей України.  Учасниками панельних дискусій стали представники влади Львова, очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, міжнародних організацій та громадського сектору.

Основними темами для дискусій першого дня форуму є питання  викликів вдосконалення законодавства - більше про Закон України "Про житлово-комунальні послуги"; детальна інформація щодо новоствореного Фонду енергоефективності України ; про ринок енергоаудитів та процесу його замовлення; про системну допомогу ОСББ майбутнім отримувачам фінансування в регіонах, а також про монетизацію житлових субсидій.

Організатори форуму:  Львівська міська рада та Інститут містаПартнери форум:  GIZ та World Bank Ukraine, Danfoss Ukraine,  Енергосервісна компанія "Adamson",  Baumit Ukraine

Детальна програма дводенного форуму для ПЕРЕГЛЯДУ

Онлайн трансляція першого дня форуму ВІДЕО 

Більше актуально інформації на фейсбук сторінці Інституту міста 

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.