04 жовтня 2018 Новини

В рамках Європейського тижня місцевої демократії у Львові відбудеться Перша молодіжна сесія міської ради

В рамках Європейського тижня місцевої демократії, Молодіжної столиці України відбудеться Перша молодіжна сесія міської ради Львова.

Європейський тиждень місцевої демократії - це загальноєвропейський захід, покликаний заохотити громадськість до участі у вирішенні питань місцевого значення. Він проходить на підтримку ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Для забезпечення права молоді бути почутим, посилення участі молоді в місцевому самоврядуванні та ознайомлення з принципами та процедурами діяльності муніципалітету КУ Інститут міста спільно з управлінням "Секретаріат ради" Львівської міської ради ініціюють проведення першої молодіжної сесії Львова.

Цей захід є унікальним в практиці міста, відкритого для молоді. Вся процедура події буде відповідати регламенту сесії Львівської міської ради, учасники будуть представляти конкретні фракції, матимуть право голосу та участі в дискусії.  Розглядатимуться питання Плану дій з молодіжної політики міста в рамках ініціативи "Громади дружні до дітей та молоді", результати голосування будуть надані у формі пропозицій та рекомендації для депутатського корпусу Львівської міської ради, які згодом реально будуть вирішувати ці питання на черговій сесії міської ради ЛМР.

Попередня реєстрація учасників є обов'язковою, оскільки за нею буде визначено "фракцію" до якої Ви належитимете, а також внесено в систему Рада та виготовлено картку для голосування.

Зауважимо, що відповіді потенційних учасників будуть проаналізовані та стануть фактом розподілу пофракційно.

Особи, які будуть відібрані для участі, отримають весь пакет документів, потрібних для голосування та описані правила “гри” завчасно.

Реєстрація  за посиланням є обов'язковою, для усіх, хто хоче стати учасником процесу моделювання goo.gl/P3QgLX активна до 14 жовтня 2018 року.

За актуальною інформацією слідкуйте на сторінці фейсбук (подія).

Проведення Європейського тижня місцевої демократії розпочато 2007 року з метою залучення громадян і просування демократії на рівні, ближчі для громадян.

Понад тисячу представників місцевих органів влади та їхніх асоціацій із 47 держав-членів Ради Європи та інших країн брали участь у цій загальноєвропейській добровільній ініціативі з моменту її створення. Цьогоріч Київ уперше бере участь у даній ініціативі на здобуття відзнаки «12 зірок» – найвищої відзнаки Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.